Hovedkontor
Ingelsrudvegen 350
2324 Vang på Hedmarken
post@maskinstyring.com
Salg, montering og service
Vognveien 23
2072 Dal
jb@maskinstyring.com
Support GPS
Tlf: 979 72 407
support@maskinstyring.com


Service- og monteringsavdeling
Fredrik Johannessen
Serviceleder
Tlf.: 957 92 122
fj@maskinstyring.com
Simen A. Egeberg
Serviceleder
Tlf.: 970 71 310
simen@maskinstyring.com
Steinar Henriksen
Verkstedleder
Tlf.: 948 09 093
steinar@maskinstyring.com
Geir Undbekken
Montering/Servicetekniker
Tom Sterud
Montering/Servicetekniker
Martin Oppi Berg
Montering/Servicetekniker
Kenneth Andersen
Montering/Servicetekniker


Salgsavdeling
Jøran Bergsjøbrenden
Salg GNSS
Tlf.: 995 66 665
jb@maskinstyring.com
Hans Konrad Dalbak
Salg, Laserbutikken
Tlf.: 911 90 083
hans@maskinstyring.com
Henning Langnes
Salgs-/Stikningsingeniør
Tlf.: 416 10 880
henning.langnes@maskinstyring.com


Avdeling for masseberegning og maskinstyring
Knut Arne Eriksen
Avdelingsleder - Sivilingeniør
Tlf.: 975 80 007
kae@maskinstyring.com
Morten Andreas Hoel
Ingeniør
Tlf.: 992 58 362
mah@maskinstyring.com
Joakim Troller
Sivilingeniør
Tlf.: 994 41 999
joakim@maskinstyring.com
Kim Frydenlund
Ingeniør
Tlf.: 975 32 510
kim@maskinstyring.com
Daniil Vladimirov
Ingeniør
Tlf.: 958 77 585
dv@maskinstyring.com
Christer Haugen
Ingeniør
Tlf.: 930 42 162
ch@maskinstyring.com
Glenn Thomas Waaler
Ingeniør
Tlf.: 478 89 187
gtw@maskinstyring.com
Jonas Hagen Ruud
Ingeniør
Tlf.: 980 56 446
jhr@maskinstyring.com
Kristian Bekk
Ingeniør
Tlf.: 414 46 017
kristian.bekk@maskinstyring.com


Landmålingsavdeling
Tom Mangerud
Stikningsleder
Tlf.: 416 05 560
tm@maskinstyring.com
Tore Øvergaard
Landmåler
Tlf.: 913 90 446
tore@maskinstyring.com
Nils Peder Skogsrud
Dronepilot/Landmåler
Tlf.: 908 23 862
nps@maskinstyring.com
Fredrik Jakobsen
Landmåler
Tlf.: 957 03 112
fmj@maskinstyring.com
Johnny Rosenlund
Dronepilot/Landmåler
Tlf.: 957 96 096
jr@maskinstyring.com
Lars Ingvar Øverlien
Landmåler
Tlf.: 950 26 501
lio@maskinstyring.com
Joachim Bredesen
Landmåler
Tlf.: 452 58 092
joachim.bredesen@maskinstyring.com
Knut Olav Holberg
Landmåler
Tlf.: 413 15 673
knut.holberg@maskinstyring.com


Kontoravdeling
Ole Helge Aalstad
Daglig leder
Tlf.: 900 14 343
oha@maskinstyring.com
Sveinung Mo
Controller
Tlf.: 456 00 099
smo@maskinstyring.com
May Bergsjøbrenden
Kontormedarbeider
Tlf.: 994 74 172
mb@maskinstyring.com

Sentralbord:
Tlf.: 482 45 555

Support maskinstyringssystemer
Tlf.: 979 72 407

Våre tjenester:

  • MODELLER FOR MASKINSTYRING
  • MASSEBEREGNING / KONTRAKTSOPPFØLGING
  • PROSJEKTERING
  • LANDMÅLING / STIKKING
  • 3D LASERSCANNING
  • SALG AV MASKINSTYRING
  • SALG GPS-UTSTYR
  • SALG OG SERVICE AV LASERE OG KABELSØKERE
  • DRONESCANNING MED LIDAR