Kontakt

Maskinstyring AS

Hovedkontor
Ingelsrudvegen 350
2324 Vang på Hedmarken
post@maskinstyring.com

   482 45 555
  post@maskinstyring.com

Salg, montering og service
Vognveien 23
2072 Dal
jb@maskinstyring.com

Support GPS
Tlf: 979 72 407
support@maskinstyring.com

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Service- og monteringsavdeling

Nils Einar Sletner
Avdelingsleder
Tlf.: 911 95 989
nilseinar.sletner@maskinstyring.com

Fredrik Johannessen
Serviceleder
Tlf.: 957 92 122
fj@maskinstyring.com 

Simen A. Egeberg
Serviceleder
Tlf.: 970 71 310
simen@maskinstyring.com

Steinar Henriksen
Verkstedleder
Tlf.: 948 09 093
steinar@maskinstyring.com 

Geir Undbekken
Montering/Servicetekniker 

Tom Sterud
Montering/Servicetekniker

Martin Oppi Berg
Montering/Servicetekniker 

Kenneth Andersen
Montering/Servicetekniker 

Christer Torkildsby
Montering/Servicetekniker

Benjamin Røiseland
Montering/Servicetekniker

Salgsavdeling

Jøran Bergsjøbrenden
Salg GNSS
Tlf.: 995 66 665
jb@maskinstyring.com 

Hans Konrad Dalbak
Salg, Laserbutikken
Tlf.: 911 90 083
hans@maskinstyring.com 

Henning Langnes
Salgs-/Stikningsingeniør
Tlf.: 416 10 880
henning.langnes@maskinstyring.com

Morten Wernberg
Salg GNSS
Tlf.: 948 33 739
morten.wernberg@maskinstyring.com

Avdeling for masseberegning og maskinstyring

Knut Arne Eriksen
Avdelingsleder - Sivilingeniør
Tlf.: 975 80 007
kae@maskinstyring.com 

Morten Andreas Hoel
Ingeniør
Tlf.: 992 58 362
mah@maskinstyring.com 

Joakim Troller
Sivilingeniør
Tlf.: 994 41 999
joakim@maskinstyring.com

Kim Frydenlund
Ingeniør
Tlf.: 975 32 510
kim@maskinstyring.com 

Daniil Vladimirov
Ingeniør
Tlf.: 958 77 585
dv@maskinstyring.com 

Christer Haugen
Ingeniør
Tlf.: 930 42 162
ch@maskinstyring.com

Glenn Thomas Waaler
Ingeniør
Tlf.: 478 89 187
gtw@maskinstyring.com 

Jonas Hagen Ruud
Ingeniør
Tlf.: 980 56 446
jhr@maskinstyring.com 

Kristian Bekk
Ingeniør
Tlf.: 414 46 017
kristian.bekk@maskinstyring.com

Lars Erik Wien
Ingeniør
Tlf.: 480 06 367
Lars.Wien@maskinstyring.com

Landmålingsavdeling

Tom Mangerud
Stikningsleder
Tlf.: 416 05 560
tm@maskinstyring.com 

Tore Øvergaard
Landmåler
Tlf.: 913 90 446
tore@maskinstyring.com 

Nils Peder Skogsrud
Dronepilot/Landmåler
Tlf.: 908 23 862
nps@maskinstyring.com

Fredrik Jakobsen
Landmåler
Tlf.: 957 03 112
fmj@maskinstyring.com 

Johnny Rosenlund
Dronepilot/Landmåler
Tlf.: 957 96 096
jr@maskinstyring.com 

Lars Ingvar Øverlien
Landmåler
Tlf.: 950 26 501
lio@maskinstyring.com

Knut Olav Holberg
Landmåler
Tlf.: 413 15 673
knut.holberg@maskinstyring.com 

Åge Danielsen
Landmåler
Tlf.: 454 37 631
aage.danielsen@maskinstyring.com 

Nikolai Engebretsen
Landmåler
Tlf.: 926 18 080
nikolai.engebretsen@maskinstyring.com

Gustaf Herenius
Landmåler
Tlf.: 907 98 283
gustaf.herenius@maskinstyring.com

Kontoravdeling

Ole Helge Aalstad
Daglig leder
Tlf.: 900 14 343
oha@maskinstyring.com 

Sveinung Mo
Controller
Tlf.: 456 00 099
smo@maskinstyring.com 

May Bergsjøbrenden
Kontormedarbeider
Tlf.: 994 74 172
mb@maskinstyring.com